Small_4073695
Sold_stamp_pl
Small_96954
Small_98802
Sold_stamp_pl
Small_98801
Sold_stamp_pl

8915. OLGA PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)
Pejzaż z łąkami
olej, płótno; 42 x 51 cm;
sygn. p. d.: Olga Peczenko (słabo widoczne, ołówkiem).

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

96950. TERESA ROSZKOWSKA (1904-1992)
Spacer leśną dróżką
olej, płótno; 32,5 x 42,5 cm;
sygn. u dołu po środku: T. Roszkowska

Original price: 2 660 zł

Current price: 532 zł

Show

98733. Malarz nieokreślony, XIX w.
Caritas Romana
olej, płótno dublowane;
46 x 54 cm.

Original price: 3 000 zł

Current price: 1 650 zł

Show

98732. Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVI
Po polowaniu
olej, płótno dublowane;
60 x 94 cm;

Original price: 3 000 zł

Current price: 1 000 zł

Show

Small_4073590
Small_4073443
Sold_stamp_pl
Small_4073442
Sold_stamp_pl
Small_4073440
Sold_stamp_pl

8812. Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)
Zestaw 2 prac
1. Portret kobiety; na odwrocie portretowy szkic w ołówku;
2. Pejzaż

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

8667. Andrzej ŁEPKOWSKI (1925-2015)
Kościół Piotra i Pawła w Krakowie, 1995
olej, tektura; 22,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Łepkowski 95.

Original price: 2 000 zł

Current price: 900 zł

Show

8666. Malarz nieokreślony, XX w.
Łodzie
olej, tektura; 17 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dow....? (sygnatura nieczytelna).

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

8664. Tadeusz TRĘBACZ (1910-1943)
Miasteczko żydowskie
akwarela, papier; 16 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tad Trębacz (ołówkiem)

Original price: 2 500 zł

Current price: 680 zł

Show

Small_4073439
Sold_stamp_pl
Small_4073438
Sold_stamp_pl
Small_4073405
Small_4073404

8663. Stanisław MROWIŃSKI (1928-1997)
Para ilustracji
1. W drodze - akwarela, papier; 25 x 17,5 cm;
2. Spotkanie - akwarela, papier; 25 x 18 cm;

Original price: 2 000 zł

Current price: 600 zł

Show

8662. Stanisław MAZURKIEWICZ (1883-?)
Pejzaż zimowy
pastel, papier; 20,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St Mazurkiewicz (ołówkiem).

Original price: 2 200 zł

Current price: 440 zł

Show

8629. Hermann VOLKERLING (1875-1924)
Pejzaż z rzeką, 1887
olej, płótno; 39 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: H VOLKERLING / 1887.

Original price: 3 500 zł

Current price: 700 zł

Show

8628. Ida STANKIEWICZ, XX w. - ?
Łabędzie - na palecie malarskiej
olej, deska w formie palety malarskiej, 50,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: I Sa

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

Small_4072836
Sold_stamp_pl
Small_4072834
Sold_stamp_pl
Small_4073103
Sold_stamp_pl
Small_4073100
Sold_stamp_pl

8067. Tadeusz ZAMIAR (1905-1966)
Pejzaż morski
pastel, papier; 28 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zamiar

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

8065. Maria LECHOWSKA-BUJAK (1930-2018)
Kościółek
olej, tektura; 35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MARIA BUJAK

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

8332. Malarze nieokreśleni, XX w.
Zestaw 4 obrazów
1. Śpiąca 2. Pejzaż z chmurami 3. Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie
4. Słoneczniki przed wiejską chatą

Original price: 2 500 zł

Current price: 680 zł

Show

8329. T. SIKORSKI, XX w.
Widok na wieżę ratuszową i Sukiennice
akwarela, papier; 24,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: TSikorski

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

Small_4073099
Sold_stamp_pl
Small_4073091
Small_4073090
Small_4073086
Sold_stamp_pl

8328. Zofia FIJAŁKOWSKA (1909-1989)
Zestaw 6 ilustracji do bajki „Na jagody” Marii Konopnickiej - Makieta książki
akwarela, gwasz, papier; 64 x 48 cm;
(każda z ilustracji; całość ujęta w tekturową oprawę)

Original price: 2 000 zł

Current price: 600 zł

Show

8320. Jan STAŃDA (1912-1987)
Pejzaż wiosenny
olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stańda

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

8319. Jan STAŃDA (1912-1987)
Dwa projekty witraży w Rybarzowicach
Św. Jadwiga i Maksymilian Maria Kolbe
tusz, akwarela, karton, 29 x 11 cm (wymiar kompozycji)

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

8315. Tadeusz WOJTAROWICZ, XX w.
Para obrazów - Tatry, 1983
1. Widok na Giewont
2. Pejzaż górski

Original price: 2 500 zł

Current price: 500 zł

Show

Small_4073237
Sold_stamp_pl
Small_4073370
Sold_stamp_pl
Small_93615
Small_4073281
Sold_stamp_pl

8463. Edward WIESZCZEK, XX w.
Pejzaż z Rabki, 1969
akwarela, papier; 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane p. d.: E. Wieszczek / Rabka 1969. (ołówkiem).

Original price: 1 600 zł

Current price: 480 zł

Show

8594. Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)
Chaty w górach
olej, płótno; 42,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: Mazuś

Original price: 2 500 zł

Current price: 680 zł

Show

93678. Zygmunt KRÓL (1899-1983)
Pejzaż
olej, płótno; 44 x 59 cm;
sygn. l. d.: Król Z.

Original price: 4 000 zł

Current price: 1 200 zł

Show

8505. L. MAKŁOWICZ, 1 poł. XX w.
Motyw z Kołomyi (?), 1902
akwarela, papier; 19 x 28 cm;
sygn. l. d.: L. Makłowicz; napis p. d.: … (nazwa miejscowości ?, ołówkiem)

Original price: 1 500 zł

Current price: 320 zł

Show

Small_4073389
Sold_stamp_pl
Small_94497
Sold_stamp_pl
Small_94621
Small_97176

8613. K. TRAMPEDACH ?, XIX / XX w.
Pejzaż leśny z sosnami, 1902
olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: K. Trampedach / 1.7.02. (słabo czytelnie)

Original price: 3 500 zł

Current price: 820 zł

Show

94542. ROMAN ANTONI BREINTENWALD (1911-1985)
Partyzanci
olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald

Original price: 6 000 zł

Current price: 2 700 zł

Show

94666. LUDWIK MISKY (1884-1938)
Zima - Roztopy
olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: LMisky

Original price: 5 500 zł

Current price: 3 300 zł

Show

97163. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Pejzaż
olej, płótno dublowane na wosk;
74 x 52,5 cm.

Original price: 3 350 zł

Current price: 1 000 zł

Show

Small_4073385
Sold_stamp_pl
Small_97994
Small_94623
Small_4073273
Sold_stamp_pl

8609. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Kwiaty i owoce
olej, płótno; 54,5 x 36,5 cm.
Stan zach.: obraz po konserwacji.

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 000 zł

Show

97962. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Portret mężczyzny w futrzanej czapie
olej, sklejka; 18,5 x 12,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kostrawickij (? słabo czytelnie, cyrylicą)

Original price: 1 350 zł

Current price: 600 zł

Show

94668. EDWARD TROJANOWSKI (1873-1930)
Motyw z miasteczka, 1926
akwarela, papier; 31 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: E. TROJANOWSKI / 1926

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 350 zł

Show

8499. Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)
Dziewczyna w stroju ludowym
olej, tektura; 35 x 25 cm;
sygn. l. d. Żelechowski.

Original price: 2 200 zł

Current price: 440 zł

Show

Small_4072967
Sold_stamp_pl
Small_4072964
Sold_stamp_pl
Small_4072963
Sold_stamp_pl
Small_4072953
Sold_stamp_pl

8198. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W. (?)
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane; 31,5 x 26 cm;
obraz przed konserwacją.

Original price: 3 000 zł

Current price: 600 zł

Show

8195. MIECZYSŁAW WĄTORSKI (1903-1979)
Pejzaż z domem
olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. WĄTORSKI

Original price: 2 500 zł

Current price: 500 zł

Show

8194. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Martwa natura z kwiatami, 1964
olej, płótno; 78 x 98 cm;
sygn. i dat. l. d.: ASiwecki / 64.

Original price: 3 000 zł

Current price: 600 zł

Show

8184. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Portret mężczyzny w fotelu, 1967?
olej, płótno; 102 x 71,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1967

Original price: 3 800 zł

Current price: 760 zł

Show

Small_4072945
Sold_stamp_pl
Small_4072942
Sold_stamp_pl
Small_96787
Small_4073183
Sold_stamp_pl

8176. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Panorama miejska, 1964
olej, płótno; 78,5 x 92 cm;

Original price: 2 500 zł

Current price: 500 zł

Show

8173. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Gosposia w sadzie
olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki

Original price: 2 800 zł

Current price: 560 zł

Show

96791. Malarz nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski
olej, tektura; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: WRene / ....1937

Original price: 3 320 zł

Current price: 1 000 zł

Show

8412. WILLY SPRINGER, XX W.
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

Small_86902
Small_95265
Sold_stamp_pl
Small_4072635
Sold_stamp_pl
Small_4072627
Sold_stamp_pl

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Original price: 2 965 zł

Current price: 1 500 zł

Show

95295. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Zimowy wieczór - powrót do zagrody
olej, tektura; 33 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: A[lfre]d Burg (? słabo czytelnie).

Original price: 1 600 zł

Current price: 500 zł

Show

7885. Otton Edward BORZEMSKI (? - 1978)
Pejzaż z okolic Hrebenowa w Bieszczadach Wschodnich
olej, tektura; 15 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BORZEM

Original price: 1 800 zł

Current price: 360 zł

Show

7877. Tadeusz KUCIK (1902-1962)
Pejzaż ze snopami
akwarela, papier; 20 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kucik (ołówkiem).

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

Small_4072625
Small_4071736
Small_94013
Sold_stamp_pl
Small_94010
Sold_stamp_pl

7875. BURSKA-SZUBARGA (XX w.)
Pejzaż
olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn. l. d.: [Burska] Szubarga

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

7003. Jan Nepomucen BIZAŃSKI (1804-1878)
Święty Jan, 1828
olej, płótno; 40 x 26,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski (?)

Original price: 3 000 zł

Current price: 2 000 zł

Show

94068. Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Morskie Oko, 1967
olej, płótno; 44 x 44,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 67

Original price: 2 530 zł

Current price: 850 zł

Show

94065. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Brama Floriańska
olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA

Original price: 2 000 zł

Current price: 600 zł

Show