Small_4072945
Small_4072942
Small_4072940
Sold_stamp_pl
Small_4072938
Sold_stamp_pl

8176. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Panorama miejska, 1964
olej, płótno; 78,5 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: ASiwecki / 64.

Original price: 2 500 zł

Current price: 560 zł

Show

8173. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Gosposia w sadzie
olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki

Original price: 2 800 zł

Current price: 560 zł

Show

8171. CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Pejzaż, przed 1962
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński

Original price: 4 000 zł

Current price: 2 800 zł

Show

8169. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nocne rozmowy, 1964
olej, płótno; 21 x 32 cm;

Original price: 2 000 zł

Current price: 600 zł

Show

Small_4072936
Sold_stamp_pl
Small_96787
Small_4073184
Small_4073183

8167. CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Kwitnące drzewo
olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński

Original price: 4 800 zł

Current price: 3 360 zł

Show

96791. Malarz nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski
olej, tektura; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: WRene / ....1937

Original price: 3 320 zł

Current price: 1 000 zł

Show

8413. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Dziewczyna w czerwonym płaszczu
pastel, papier naklejony na karton; 36 x 28 cm (w świetle oprawy);
opisany l. d.: Paris / CH (?, monogram wiązany, słabo czytelny).

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

8412. WILLY SPRINGER, XX W.
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

Small_93984
Small_4073021
Sold_stamp_pl
Small_4072916
Sold_stamp_pl
Small_4072915
Sold_stamp_pl

94039. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Wieczór przy ognisku
olej, płótno; 73 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski

Original price: 4 000 zł

Current price: 2 000 zł

Show

8252. DONALD SOLO (1919-2010)
Remont kutrów
olej, płótno; 49,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Solo 1984.

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 000 zł

Show

8147. Jan PRZEŁOMIEC (1920-2013)
Martwa natura
olej, płótno naklejone na tekturę, 52 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: JP.

Original price: 3 000 zł

Current price: 600 zł

Show

8146. JARZĄBEK, XX w.
Akt leżącej kobiety nad rzeką
olej, płótno; 47 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarząbek

Original price: 2 500 zł

Current price: 500 zł

Show

Small_4072908
Small_4072689
Sold_stamp_pl
Small_4072664
Sold_stamp_pl
Small_86902

8139. M.Z., XX w.
Pejzaż z drewnianym kościółkiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: M Z... (nazwisko nieczytelne).

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

7937. Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Martwa natura z kwiatami
olej, tektura; 63,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: J. Świderski

Original price: 3 500 zł

Current price: 820 zł

Show

7912. Anna CASPARY (1870-?)
Jezioro Ełckie
olej, tektura fakturowana; 47,5 x 72,5 cm;
sygn. p. d.: A. Caspary.

Original price: 3 500 zł

Current price: 700 zł

Show

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Original price: 2 965 zł

Current price: 1 500 zł

Show

Small_95805
Sold_stamp_pl
Small_4072462
Sold_stamp_pl
Small_4072811
Sold_stamp_pl
Small_4072805
Sold_stamp_pl

95823. Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Pejzaż z rzeczką, 1932
olej, sklejka; 75 x 63,5 cm;
sygn. i dat. p. d. Mieczysław Reyzner 1932.

Original price: 4 650 zł

Current price: 2 500 zł

Show

7717. ROMAN ANTONI BREITENWALD (1911-1985)
Akt kobiety
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald

Original price: 3 000 zł

Current price: 750 zł

Show

8052. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Dziedzic na koniu, 1932?
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 27,2 cm;
sygn. l. d.: CzKw… / 1932 r. (? - sygnatura nieczytelna).

Original price: 1 200 zł

Current price: 240 zł

Show

8046. STANISŁAW WESTWALEWICZ (1906-1997)
Żółte róże w wazonie
olej, płyta; 60 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: S. Westwalewicz

Original price: 2 000 zł

Current price: 700 zł

Show

Small_95265
Small_95264
Sold_stamp_pl
Small_4072635
Sold_stamp_pl
Small_4072627

95295. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Zimowy wieczór - powrót do zagrody
olej, tektura; 33 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: A[lfre]d Burg (? słabo czytelnie).

Original price: 1 600 zł

Current price: 500 zł

Show

95294. Malarz nieokreślony, XX w.
Maryla
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 33,5 cm;
napis l. d.: Maryla.

Original price: 1 200 zł

Current price: 540 zł

Show

7885. Otton Edward BORZEMSKI (? - 1978)
Pejzaż z okolic Hrebenowa w Bieszczadach Wschodnich
olej, tektura; 15 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BORZEM

Original price: 1 800 zł

Current price: 360 zł

Show

7877. Tadeusz KUCIK (1902-1962)
Pejzaż ze snopami
akwarela, papier; 20 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kucik (ołówkiem).

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

Small_4072625
Small_4071736
Small_91723
Small_91719

7875. BURSKA-SZUBARGA (XX w.)
Pejzaż
olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn. l. d.: [Burska] Szubarga

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

7003. Jan Nepomucen BIZAŃSKI (1804-1878)
Święty Jan, 1828
olej, płótno; 40 x 26,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski (?)

Original price: 3 000 zł

Current price: 2 000 zł

Show

91822. JANUSZ STRZAŁECKI - JAST (1902-1983)
Martwa natura / portret - obraz dwustronny
olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jast

Original price: 4 500 zł

Current price: 3 400 zł

Show

91818. ERNST BLEY, XX W.
Pustać Lüneburska [Lüneburger Heide], 1936
olej, płótno; 61 x 91 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: E. Bley / Hamburg / 1936

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 500 zł

Show

Small_90020
Sold_stamp_pl
Small_90019
Small_89876
Small_94013
Sold_stamp_pl

90175. JANUSZ STRZAŁECKI (1902-1983)
Martwa natura z butelką i owocami, 1955
olej, płótno; 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Strzałecki / 1955.

Original price: 4 000 zł

Current price: 3 000 zł

Show

90174. AGUSTÍN SALINAS Y TERUEL (1861-1928; INNE ŹRÓ
Hiszpanka
olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Salinas / Seville

Original price: 4 700 zł

Current price: 3 500 zł

Show

90039. STANISŁAW CZAJKOWSKI (1878-1954)
Jesień na polach, 1931
olej, tektura; 25 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1931

Original price: 6 350 zł

Current price: 4 700 zł

Show

94068. Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Morskie Oko, 1967
olej, płótno; 44 x 44,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 67

Original price: 2 530 zł

Current price: 850 zł

Show

Small_94011
Small_94010
Sold_stamp_pl
Small_94006
Sold_stamp_pl
Small_94004
Sold_stamp_pl

94066. Autor nieokreślony, XIX / XX w.
Drzewa
ołówek, karton;
51 x 36 cm.

Original price: 1 000 zł

Current price: 200 zł

Show

94065. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Brama Floriańska
olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA

Original price: 2 000 zł

Current price: 600 zł

Show

94061. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Zima przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, tektura; 26 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Original price: 2 000 zł

Current price: 700 zł

Show

94059. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier; 50 x 30 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Original price: 2 530 zł

Current price: 720 zł

Show

Small_93983
Sold_stamp_pl
Small_93980
Sold_stamp_pl
Small_93977
Small_93975

94038. H. HUNDT, XIX/XX w.
Klif - nokturn, 1896
olej, płótno; 118 x 84 cm;
sygn. i dat. l. d.: H HUNDT 1896

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

94035. Izydor Ignacy CZAJ-GOLDHUBER (1896-1942)
Miasteczko
olej, płótno; 55 x 69 cm;
sygn. p. d.: I. Czaj

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 100 zł

Show

94032. Malarz nieokreślony, XX w.
Myśliwy
olej, płótno dublowane; 93 x 75 cm.
Praca nieznanego z imienia artysty z kręgu Fryderyka Pautscha.

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

94030. Teodor Baltazar STACHOWICZ (1800-1873)
Uliczka przy Rynku w Krakowie
akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: T. STACHOWICZ

Original price: 4 000 zł

Current price: 1 200 zł

Show

Small_93969
Sold_stamp_pl
Small_93958
Sold_stamp_pl
Small_95172
Small_95177
Sold_stamp_pl

94024. L. ORTELLI, XX w.
Łodzie na brzegu
olej, tektura; 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. ORTELLI

Original price: 2 000 zł

Current price: 900 zł

Show

94013. R. LANGE, XX w.
Nokturn morski
olej, płótno; 61 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: R. Lange i dat.: 38 (? - zatarta).

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

95210. Willem II VAN DORT (1905-c.1995)
We wsi
olej, płótno; 59,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: W v Dort.

Original price: 3 320 zł

Current price: 664 zł

Show

95213. Kazimierz BORZYM (1884-1968)
Typ z Ukrainy, 1914
olej, płótno; 67 x 53 cm;
sygn. p. d. K. Borzym. 1914

Original price: 1 200 zł

Current price: 840 zł

Show

Small_94641
Small_4072548
Sold_stamp_pl
Small_4072546
Small_4072544

94686. Eugeniusz GROTTO-ŚLEPIKOWSKI (1903-1968)
Portret Ignacego Brzezińskiego - prezesa kuśnierzy w m. Łodzi
olej, płótno; 115 x 78 cm;
sygn. p. d.: E. G. Ślepikowski

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

7801. Monogramista M.J., XX w.
Wiejska zagroda
olej, płótno; 35,5 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: MJ (monogramem wiązanym).

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

7799. M. ROMANOWSKI, XX w.
Kapliczka w Zawoi, 1950
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Zawoja 19.VIII 1950 / MRomanowski (kredką).

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

7797. Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Kwiaty i owoce
olej, płótno; 41,5 x 35,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck

Original price: 3 000 zł

Current price: 600 zł

Show