Dziedziniec na Wawelu
akwarela, papier; 22,5 x 18 cm (w świetle oprawy);sygn., dat. i opisany p. d.: Wawel / 1971 / JBigaj (ołówkiem).
Original price: 800 zł +20% buyer's premium Current price 160 zł +20% buyer's premium