Small_4070519
Small_89442
Sold_stamp_pl
Small_89441
Small_89440

5856. Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (ur. 1946)
Taniec ognia (Pantomima), 1986
tusz, gwasz, akwarela, papier; 36,3 x 17 cm (dwa połączone arkusze);
sygn. p. d.: K. HILCZER;

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

89617. Andrzej OSTOJA-STARZYCKI (1949-2010)
Podlasie, 1992
olej, płótno; 54 x 65 cm;
opisany na odwrocie: ANDRZEJ OSTOJA - STARZYCKI / Podlasie / 1992 / 65 x 54.

Original price: 800 zł

Current price: 240 zł

Show

89616. Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (ur. 1950)
Tryptyk, 1976
olej, płótno; 40 x 30 cm (każda z części);
sygn. i dat. na odwrocie na każdej części: Marek / Ptoza - Doliński / 1976.

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

89615. Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Pejzaż miejski, 1973
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout p. d.: ZGłowacki (ołówkiem), opisany i dat.

Original price: 1 300 zł

Current price: 300 zł

Show

Small_4070848
Small_88311
Sold_stamp_pl
Small_88307
Sold_stamp_pl
Small_4070545

6160. Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Bez tytułu, 2001
akryl, płótno; 40,5 x 40,5 cm;
opis autorski na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / BEZ TYTUŁU / AKRYL/PŁÓTNO / 2001.

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

88523. Jan WOŁEK (ur. 1954)
Uliczka w miasteczku
olej, płótno; 68 x 82 cm;
sygn. i dat. l. d. Wołek - 90.

Original price: 2 653 zł

Current price: 950 zł

Show

88519. Jan WOŁEK (ur. 1954)
Domek wśród drzew, 1991
olej, płótno; 65 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wołek 91.

Original price: 2 700 zł

Current price: 760 zł

Show

5880. Sylwia HACIEJA, XX / XXI w.
Kompozycja manierystyczna
olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sylwia H 99 (? - ostatnia cyfra słabo czytelna);

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

Small_87716
Small_86274
Small_86273
Small_4069455

87951. TOMASZ LUBASZKA (UR. 1961)
Słup IV, 1992
technika własna, płyta; 54 x 44 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: T. LUBASZKA / "SŁUP IV" / (MAŁY) / 1992 / 54 x 44 oraz numer.

Original price: 2 000 zł

Current price: 750 zł

Show

86645. OBIAD
AKAI, 2020
ilustracja cyfrowa, druk offsetowy, papier kredowy; 42,5 x 30 cm;
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "AKAI MP3" / 19/50. / 2020

Original price: 800 zł

Current price: 200 zł

Show

86644. OBIAD
Vinyl shop, 2020
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "VINYL SHOP" / 14/50. / 2020

Original price: 800 zł

Current price: 200 zł

Show

4867. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 9 fotogramów
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 29,5 x 39 cm;
9 fotografii z pieczątką artysty: SEWERYN BŁOCHOWICZ z datą 1974; każda

Original price: 2 700 zł

Current price: 540 zł

Show

Small_4069454
Small_82888
Small_83626
Small_80483

4866. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 10 fotogramów - Moskwa
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 28,5 x 39 cm;

Original price: 2 700 zł

Current price: 540 zł

Show

83487. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Tryptyk - Taniec, Powitanie, Sylweta ora
ceramika, szkliwo zbiegające; 27 x 19,5 x 4 cm (każdy);
każda z prac sygn. na odwrocie odpowiednio: 1. U Łojko / Taniec / z cyklu "Ikonostats"; 2. U Łojko / Po

Original price: 2 400 zł

Current price: 1 000 zł

Show

84184. Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)
Pejzaż, 2000
technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;

Original price: 1 300 zł

Current price: 600 zł

Show

81226. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Window blind, 2001
olej, płótno, 100 x 140 cm,

Original price: 8 000 zł

Current price: 5 900 zł

Show

Small_79703
Small_70880
Sold_stamp_pl
Small_80804
Small_4068223
Sold_stamp_pl

80553. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Original price: 8 000 zł

Current price: 5 900 zł

Show

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Original price: 5 300 zł

Current price: 1 060 zł

Show

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Original price: 3 000 zł

Current price: 600 zł

Show

Small_80085
Small_72773
Sold_stamp_pl
Small_72772
Sold_stamp_pl
Small_72770

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Original price: 5 350 zł

Current price: 1 070 zł

Show

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Original price: 1 200 zł

Current price: 500 zł

Show

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Original price: 1 200 zł

Current price: 500 zł

Show

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Original price: 700 zł

Current price: 200 zł

Show

Small_72765
Small_72764
Small_72763
Small_72762

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

Small_72761
Small_72760
Small_72759
Small_4071185

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Original price: 2 500 zł

Current price: 1 000 zł

Show

6474. Autor nieokreślony, XX w.
Głowa kobiety
rzeźba w drewnie, wys. ok. 50 cm;
Podhale, lata 60. XX w. (?).

Original price: 1 500 zł

Current price: 880 zł

Show

Small_4070421
Small_83147
Small_83143
Small_82596

5765. Zygmunt BRACHMAŃSKI (ur. 1936)
Postać
brąz; wys. całkowita: 38 cm;
sygn. p. d.: ZB (monogramem).

Original price: 4 000 zł

Current price: 800 zł

Show

83735. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Zestaw 2 statuetek pamiątkowych, 2010
1. Droga do świętości Jana Pawła II ; brąz; wys. 15 cm.
2. 5. rocznica śmierci Jana Pawła II; brąz; wys. 12 cm.

Original price: 1 850 zł

Current price: 800 zł

Show

83731. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany; 11 x 13 cm;
w centrum gotyckiego portalu, w prześwicie postacie franciszkanów; rv: 1237-2007 / 750-LAT PRZYBYCIA FRANCISZKANÓW DO KRAKOWA.

Original price: 1 100 zł

Current price: 400 zł

Show

83209. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
kolisty, ażurowy; av.: pośrodku znaczek z ząbkowaną krawędzią i gołąbkiem pokoju w locie; w otoku napis: "ZA ZASŁUGI DLA ROZWOU PUBLIKACJI FILATELISTYCZNYCH"

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

Small_82595
Small_82593
Small_82591
Small_82590

83208. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
Postać Jana Pawła II w półkolu, rv.: KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PAMIĘCI / PAPIEŻA / JANA PAWŁA II / KRAKÓW 18V 2005 / ZARZĄD MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGU PZF

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

83206. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Medal
medal z okazji: Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Rumunia, 1994; av.: POLSKA / RUMUNIA / BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / BIELSKO-BIAŁA

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

83204. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
przedmiot pamiątkowy z postacią Ojca Świ
av.: VII WIZYTA OJCA ŚWIĘTEGO W POLSCE / KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA, KRAKÓW VIII 2002; RV.; ZARZĄD MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGU W KRAKOWIE / DYREKCJA OKRĘGU POCZTY

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

83203. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
kolisty, ażurowy obiekt z postacią Jana Pawła II oraz architekturą Krakowa; av.: JAN PAWEŁ II PAPIEŻ / SYN NARODU POLSKIEGO;

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

Small_82586
Small_82584
Small_82583
Small_4071187
Sold_stamp_pl

83201. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
av.: w formie ażurowego półkola z postacią pośrodku, z napisem w otoku: „30 ROCZNICA PIERWSZEJ PIELGRZYMKI PAPIERZA JANA PAWŁA II W POLSCE”;

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

83199. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
Jan Paweł II w Zakopanem; av.: 10 ROCZNICA POBYTU / JANA PAWŁA II W ZAKOPANEM; rv.: OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PZF W ZAKOPANEM / 3-10 VI 2007; brąz

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

83198. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Medal
kolisty; av.: pośrodku postać w sutannie, w pozie oranta ze wzniesionymi ramionami, nad głową otwór - tworzący aureolę;

Original price: 1 000 zł

Current price: 500 zł

Show

6476. Constantin MEUNIER (1831-1905)
Głowa robotnika
brąz, odlew patynowany; marmur, wys. 25,5 cm;
Belgia, k. XIX - pocz. XX w.

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 500 zł

Show

Small_4068945
Small_4070776
Small_4070526
Small_4070525
Sold_stamp_pl

4386. Św. Franciszek z Dzieciątkiem
drewno, wys. 51 cm.
Polska, XX w.

Original price: 4 000 zł

Current price: 1 800 zł

Show

6088. AUTOR NIEUSTALONY (C.SZ.)
Płaskorzeźba ze sceną góralską
drewno; 14 x 36 cm.
Szkoła Zakopiańska?, 2. tercja XX w.

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

5863. AUTOR NIEOKREŚLONY
Więzień Oświęcimia
drewno polichromowane, lakierowane; 40 x 14,5 cm.
Polska, 3 ćw. XX w.

Original price: 1 000 zł

Current price: 200 zł

Show

5862. Henryk NITRA (1891-1948)
Górnicy
drewno płaskorzeźbione, polerowane;
40 x 26,8 cm.

Original price: 2 500 zł

Current price: 500 zł

Show