5758.
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Dyplom uznania

ołówek, tusz, akwarela, biały papier naklejony na brązowy papier; 42 x 31 cm;
napis l. g.: DYPLOM / UZNANIA / za / wspaniałą postawę / przewodniczącemu / sekcji młodzieżowej / P.Z.B.W.P.;
poniżej z lewej data: Kraków / 15.4.1948;
napis l. d.: Swemu pogromcy / Marian;
oraz napis pośrodku u dołu: dr. Henryk Matuszewski / przewodniczący Sekcji Młodzieżowej.

Original price: 1 000 zł +20% buyer's premium
Current price 200 zł +20% buyer's premium