3713.
Henryk WÓJCIK (1920-2009)

Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej

akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 400 zł +20% buyer's premium