99201.
ANNA CZARTORYSKA

Maki

olej, płótno; 49 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: ANNA CZARTORYSKA

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 2 400 zł +20% buyer's premium