8172.
TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)

Żaglówki, 1963

olej, płótno; 93 x 128 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;
na odwrocie na krośnie malarskim napis autorski: T. Łakomski - Kraków - "Żaglówki" - olej - 1963 / wym. / 93 x 128; powtórzony jeszcze raz wymiar obrazu: 93 x 128; oraz nalepka wystawowa z BWA w Krakowie z tytułem obrazu: Żaglówki.

Original price: 4 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 400 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 600 zł