8500.
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Zawody kłusaków, 1911
technika mieszana, płótno naklejone na tekturę; 21,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Jan Kotowski / Lwów / 1911 (fragment opisu nieczytelny).
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
800 zł
+20% opłaty aukcyjnej
900 zł