8500.
Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Zawody kłusaków, 1911
technika mieszana, płótno naklejone na tekturę; 21,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Jan Kotowski / Lwów / 1911 (fragment opisu nieczytelny).
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
800 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
900 zł