8499.
Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

Dziewczyna w stroju ludowym

olej, tektura; 35 x 25 cm;
sygn. l. d. Żelechowski.

Cena pierwotna: 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 550 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 660 zł