8505.
L. MAKŁOWICZ, 1 poł. XX w.

Motyw z Kołomyi (?), 1902

akwarela, papier; 19 x 28 cm;
sygn. l. d.: L. Makłowicz; napis p. d.: … (nazwa miejscowości ?, ołówkiem);
na odwrocie, na papierze napis autorski: L. Makłowicz / 1902;
na tekturze stemple z oprawy obrazów: Chaim Glaser / Skład szyb luster i ram / Kołomyja, Rynek 28.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 300 zł