7245.

Madonna

drewno lipowe; wys. 30,5 cm;
na spodzie napis: ZAKOPANE; XX w.;
Polska, Zakopane, 2 ćw. XX w.
Rzeźba o zwartej formie nawiązująca do stylu szkoły zakopiańskiego oraz form art déco z wizerunkiem Madonny z dłońmi złożonymi do modlitwy. Postać okryta płaszczem. Stan zachowania: drobny ubytek w aureoli Madonny.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł