7245.
Madonna
drewno lipowe; wys. 30,5 cm;
na spodzie napis: ZAKOPANE; XX w.;
Polska, Zakopane, 2 ćw. XX w.
Rzeźba o zwartej formie nawiązująca do stylu szkoły zakopiańskiego oraz form art déco z wizerunkiem Madonny z dłońmi złożonymi do modlitwy. Postać okryta płaszczem. Stan zachowania: drobny ubytek w aureoli Madonny.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł