7278.
Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Martwa natura z rośliną
ołówek, akwarela, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z Stankiewicz
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł