7278.
Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Martwa natura z rośliną

ołówek, akwarela, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z Stankiewicz

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł