7245.
Madonna
drewno lipowe; wys. 30,5 cm;
na spodzie napis: ZAKOPANE; XX w.;
Polska, Zakopane, 2 ćw. XX w.
Rzeźba o zwartej formie nawiązująca do stylu szkoły zakopiańskiego oraz form art déco z wizerunkiem Madonny z dłońmi złożonymi do modlitwy. Postać okryta płaszczem. Stan zachowania: drobny ubytek w aureoli Madonny.
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
400 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
500 zł