7235.
W. ŚLIWKA, 1 poł. XX w.
Papuga
figurka z brązu, podstawa marmur; wys. całkowita 24 cm;
sygn. na postumencie: W. ŚLIWKA;
na podstawie znak warsztatowy wytwórni KCW wraz z wizerunkiem delfina.
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 300 zł