97962.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.

Portret mężczyzny w futrzanej czapie

olej, sklejka; 18,5 x 12,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kostrawickij (? słabo czytelnie, cyrylicą);
na odwrocie napis cyrylicą (ołówkiem).

Original price: 1 350 zł +20% buyer's premium
Current price 660 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 730 zł