10071.
Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)

Pejzaż z rozlewiskiem, 1939

pastel, papier; 49,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygnatura wraz z dedykacją l. d.: Kochanemu Tadziowi Piaseckiemu (ołówkiem) / W. Żaboklicki / 1939 -.

Original price: 2 500 zł +20% buyer's premium
Current price 1 880 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 2 000 zł