97163.
Malarz nieokreślony, XIX w.

Pejzaż

olej, płótno dublowane na wosk;
74 x 52,5 cm.

Cena pierwotna: 3 350 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 170 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 2 340 zł