97163.
Malarz nieokreślony, XIX w.
Pejzaż
olej, płótno dublowane na wosk;
74 x 52,5 cm.
Cena pierwotna: 3 350 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 170 zł
+20% opłaty aukcyjnej
2 340 zł