97163.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Pejzaż
olej, płótno dublowane na wosk;
74 x 52,5 cm.
Cena pierwotna: 3 350 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 090 zł