94668.
EDWARD TROJANOWSKI (1873-1930)

Motyw z miasteczka, 1926

akwarela, papier; 31 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: E. TROJANOWSKI / 1926

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 520 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 640 zł