93678.
Zygmunt KRÓL (1899-1983)

Pejzaż

olej, płótno; 44 x 59 cm;
sygn. l. d.: Król Z.

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 200 zł +20% opłaty aukcyjnej