8169.
JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nocne rozmowy, 1964
olej, płótno; 21 x 32 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / Gdańsk 1964.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
700 zł