8167.
CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Kwitnące drzewo
olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem obrazu: Kwitnące drzewo.
Cena pierwotna: 4 800 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
3 360 zł
+20% opłaty aukcyjnej
3 600 zł