8167.
CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)

Kwitnące drzewo

olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie z tytułem obrazu: Kwitnące drzewo.

Cena pierwotna: 4 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 360 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 3 600 zł