7235.
W. ŚLIWKA, 1 poł. XX w.
Papuga
figurka z brązu, podstawa marmur; wys. całkowita 24 cm;
sygn. na postumencie: W. ŚLIWKA;
na podstawie znak warsztatowy wytwórni KCW wraz z wizerunkiem delfina.
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
1 200 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
1 300 zł