7235.
W. ŚLIWKA, 1 poł. XX w.

Papuga

figurka z brązu, podstawa marmur; wys. całkowita 24 cm;
sygn. na postumencie: W. ŚLIWKA;
na podstawie znak warsztatowy wytwórni KCW wraz z wizerunkiem delfina.
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 200 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 300 zł