97962.
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Portret mężczyzny w futrzanej czapie

olej, sklejka; 18,5 x 12,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kostrawickij (? słabo czytelnie, cyrylicą);
na odwrocie napis cyrylicą (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 350 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 870 zł