95823.
Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Pejzaż z rzeczką, 1932
olej, sklejka; 75 x 63,5 cm;
sygn. i dat. p. d. Mieczysław Reyzner 1932.
Cena pierwotna: 4 650 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
2 570 zł