94666.
LUDWIK MISKY (1884-1938)

Zima - Roztopy

olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: LMisky;
na odwrocie nalepka: GALERIA DESA (oddział w Krakowie) z odręcznie wpisaną informacją o obrazie,
powyżej pieczątka własnościowa mgr Alberto Soldaniego, obok zatarty napis.

Cena pierwotna: 5 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 840 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 4 120 zł