94666.
LUDWIK MISKY (1884-1938)

Zima - Roztopy

olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: LMisky;
na odwrocie nalepka: GALERIA DESA (oddział w Krakowie) z odręcznie wpisaną informacją o obrazie,
powyżej pieczątka własnościowa mgr Alberto Soldaniego, obok zatarty napis.

Original price: 5 500 zł +20% buyer's premium
Current price 3 840 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 4 120 zł