94068.
Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Morskie Oko, 1967
olej, płótno; 44 x 44,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 67
Cena pierwotna: 2 530 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
850 zł
+20% opłaty aukcyjnej
980 zł