94039.
JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Wieczór przy ognisku
olej, płótno; 73 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena pierwotna: 4 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
2 200 zł