92770.
E. KERMAN, XIX w.
Wodospad
olej, płótno; 53 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: E. Kerman
Stan zach.: obraz po konserwacji.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 100 zł