92066.

Komoda w stylu Ludwika Filipa

fornirowana wzorzystą okleiną; 86 x 89,5 x 49 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
Z drewnianym blatem, na którym węższa płyta i korpusem o prostych bokach, sciętym na frontowych narożach, z trzema szufladami o lekko wybrzuszonych, falistych licach, wsparta na czterech nogach, przednich esowatych, tylnych graniastych. Frontowe naroża ozdobione u góry i u dołu rzeźbionyni wolutami i gałązkami kwiatowymi.
Mebel w dobrym stanie zachowania, o ładnych proporcjach, oryginalnych skórzanych dekoracjach otworów kluczyn.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 200 zł