92066.
Komoda w stylu Ludwika Filipa
fornirowana wzorzystą okleiną; 86 x 89,5 x 49 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
Z drewnianym blatem, na którym węższa płyta i korpusem o prostych bokach, sciętym na frontowych narożach, z trzema szufladami o lekko wybrzuszonych, falistych licach, wsparta na czterech nogach, przednich esowatych, tylnych graniastych. Frontowe naroża ozdobione u góry i u dołu rzeźbionyni wolutami i gałązkami kwiatowymi.
Mebel w dobrym stanie zachowania, o ładnych proporcjach, oryginalnych skórzanych dekoracjach otworów kluczyn.
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
1 100 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
1 200 zł