91822.
JANUSZ STRZAŁECKI - JAST (1902-1983)

Martwa natura / portret - obraz dwustronny

olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jast
na odwrocie "Portret mężczyzny"
sygn. po prawej stronie wzdłuż krawędzi: J. Strzałecki

Cena pierwotna: 4 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 3 600 zł