91822.
JANUSZ STRZAŁECKI - JAST (1902-1983)
Martwa natura / portret - obraz dwustronny
olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jast
na odwrocie "Portret mężczyzny"
sygn. po prawej stronie wzdłuż krawędzi: J. Strzałecki
Original price: 4 500 zł
+20% buyer's premium
Current price
3 400 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
3 600 zł