90174.
AGUSTÍN SALINAS Y TERUEL (1861-1928; INNE ŹRÓ
Hiszpanka
olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Salinas / Seville
Cena pierwotna: 4 700 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
3 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
3 520 zł