90174.
AGUSTÍN SALINAS Y TERUEL (1861-1928; INNE ŹRÓ

Hiszpanka

olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Salinas / Seville

Cena pierwotna: 4 700 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 3 520 zł