90039.
STANISŁAW CZAJKOWSKI (1878-1954)

Jesień na polach, 1931

olej, tektura; 25 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1931;
na odwrocie papierowa nalepka z numerem: 128 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 6 350 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 4 700 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 4 760 zł