90039.
STANISŁAW CZAJKOWSKI (1878-1954)
Jesień na polach, 1931
olej, tektura; 25 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1931;
na odwrocie papierowa nalepka z numerem: 128 (ołówkiem).
Cena pierwotna: 6 350 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
4 700 zł
+20% opłaty aukcyjnej
4 760 zł