88630.
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

Bez tytułu

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.

Cena pierwotna: 3 100 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej