88630.
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

Bez tytułu

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.

Original price: 3 100 zł +20% buyer's premium
Current price 1 500 zł +20% buyer's premium