88523.
Jan WOŁEK (ur. 1954)

Uliczka w miasteczku

olej, płótno; 68 x 82 cm;
sygn. i dat. l. d. Wołek - 90.

Cena pierwotna: 2 653 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 950 zł +20% opłaty aukcyjnej