88523.
Jan WOŁEK (ur. 1954)

Uliczka w miasteczku

olej, płótno; 68 x 82 cm;
sygn. i dat. l. d. Wołek - 90.

Original price: 2 653 zł +20% buyer's premium
Current price 950 zł +20% buyer's premium