88289.
Antoni TESLAR (1898-1972)

Kwiaty w wazonie, 1960

olej, płótno naklejone na tekturę; 31,4 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Teslar / 1960

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej