88289.
Antoni TESLAR (1898-1972)

Kwiaty w wazonie, 1960

olej, płótno naklejone na tekturę; 31,4 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Teslar / 1960

Original price: 2 000 zł +20% buyer's premium
Current price 500 zł +20% buyer's premium