86472.
MALARZ NIEOKREŚLONY, ŁEMKOWSKI (?), XIX W.

Ikona czteropolowa

olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 250 zł