86472.
MALARZ NIEOKREŚLONY, ŁEMKOWSKI (?), XIX W.

Ikona czteropolowa

olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Original price: 5 000 zł +20% buyer's premium
Current price 1 000 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 1 250 zł