81059.
Henryk BERLEWI (1894-1967)

Szkice postaci - rysunek dwustronny,1938

ołówek, papier; 34,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Berlewi 38;
rysunek przed konserwacją.

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 960 zł +18% opłaty aukcyjnej