81059.
Henryk BERLEWI (1894-1967)

Szkice postaci - rysunek dwustronny,1938

ołówek, papier; 34,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Berlewi 38;
rysunek przed konserwacją.

Original price: 1 500 zł +20% buyer's premium
Current price 560 zł +20% buyer's premium