74108.
KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)

Kwiaty

olej, płótno;
92 x 49 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej