72703.
ADAM NIEMCZYC (1914-2009)

Eurydyka, 1961

olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 770 zł +20% opłaty aukcyjnej