Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.
Original price: 2 200 zł +20% buyer's premium Current price 770 zł +20% buyer's premium