66451.
TADEUSZ AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Typ wschodni

litografia, papier, 25 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l.d.: Tadeusz Ajdukiewicz 1881

Cena pierwotna: 800 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 200 zł +18% opłaty aukcyjnej